WIelu turystów przyjeżdżając w Tatry zastnawia się jak spędzić czas. Wielu z nich obiera kierunek Krupówki gdzie dojeżdżają samochodem i tu pojawia się problem - parking. W pełni sezonu ciężko znaleźć parking w centrum Zakopanego, a o darmowym parkingu to można zapomnieć. Dodatkowym problemem są korki, które fundują nam często długotrwałą męczrnię.

wypozyczalnia-rowerow-poroninW naszej ofercie pojawiła się możliwość wynajęcia rowerów, które rozwiązują ten problem. Dodatkowo możemy poznać wiele innych ciekawych miejsc do których nie dojechali byśmy samochodem. Jak widać już tereaz mamy kilka solidnych argumentów przemawiających za rowerami jednak nie wymieniliśmy najważniejszego - ZDROWIE. Wybierając opcję rower możemy spędzić czas w górach w całkiem inny sposób niż do tej pory większość z Państwa zakładało. Oczywiście w góry też trzeba wyjść, ale często dzieci nie chcą chodzić po górach zbyt dużo i tutaj na pewno propozycja wycieczki rowerowej spotka się z ich aprobatą. Dla osób aktywnych na codzień mamy propozycję konsultacji trenerskiej, treningu czy doradztwa żywieniowego z trenerem personalnym.

W naszej ofercie jest rower męski, damski, oraz dziecięce w dwóch rozmiarach. Dodatkowo dostępne są rónież krzesełka dla najmłodszych. Jeśli do tej pory mieli Państwo dylemat gdzie pojechać na wakacje w górach to rowiązanie jest właśnie tutaj - Willa Hamry - ZAPRASZAMY.


 wypozyczalnia-rowerow-bukowina

 

PENSJONAT PORONIN, NOCLEGI BUKOWINA, PENSJONAT ZAKOPANE, NOCLEGI MURZASICHLE, PENSJONAT BIAŁKA, URLOP ZAKOPANE, PENSJONAT W PORONINIE, NOCLEGI PORONIN

WWW.WILLA.HAMRY.PL | wypożyczalnia rowerów poronin