Wakacje w górach z dziećmi – drewniany plac zabaw

Serdecznie zapraszamy na wakacje w górach w Zakopanem do Willi Hamry w Poroninie w najbliższym otoczeniu Zakopanego.

wakacje w górach z dziećmi zakopane Wakacje w górach pozwalają na wiele różnorodnych aktywności. Piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, kąpiele w basenach termalnych i niekończące się zabawy na naszym palcu zabaw. Dla Rodzin pragnących aktywnie spędzić czas na tatrzańskich szlakach wypożyczamy turystyczne nosidełko marki Salewa przeznaczone dla dzieci o wadze do 20 kg (dziecko powinno już potrafić samodzielnie siedzieć). Służymy też radą i własnym doświadczeniem, które szlaki górskie są odpowiednie dla małych dzieci.

Dla miłośników rowerowych wycieczek – wypożyczenia rowerów w Poroninie ! Możecie wypożyczyć Państwo rower na całą dobę i udać się gdzie tylko zechcecie, nawet ze swoimi pociechami dla których dostępne są foteliki oraz kaski.

A kiedy po aktywnym dniu rodzice będą wypoczywać przy wakacje w górach z dziećmi zakopanegrillu, dzieci mogą drzemiącą w nich jeszcze energię rozładować podczas zabaw na drewnianym placu zabaw przygotowanym w ogrodzie Willi Hamry. Wszystkie drewniane budowle na placu zabaw zostały wykonane według własnego pomysłu. Huśtawki, zjeżdżalnia, domki  oraz trampolina z pewnością dostarczą dzieciom porcję ruchu niezbędną do tego by wieczorem zasnęły jak aniołki. Na placu zabaw jest też huśtawka. W piaskownicy, która stanowi największą atrakcję dla najmniejszych dzieci, mogą one puścić wodze fantazji i stworzyć piaskowe budowle korzystając z łopatek, wiaderek i foremek. Wszystko przygotowaliśmy tak, by wakacje z dziećmi w górach nie były wydarzeniem stresującym, a przyjemnością. Gdy pogoda zniechęca do wyjścia z dziećmi w góry wtedy w domu dzieci mogą skorzystać z kącika zabaw wakacje w górach z dziećmiwyposażonego w gry planszowe, kredki, klocki, pluszaki i drewniane zabawki. Są też bajki na DVD oraz książeczki zarówno dla Maluchów, jak i nieco starszych dzieci. W deszczową pogodę można wybrać się też na jeden z basenów termalnych znajdujących się w pobliżu Willi Hamry. Codzienność na wakacjach z dziećmi w górach ułatwią Państwu pewne darmowe udogodnienia jakie przewidzieliśmy dla rodzin z małymi dziećmi. Na Państwa życzenie przygotujemy drewniane łóżeczko wraz z pościelą. Dodatkowo można też skorzystać z wanienki, przewijaka, nakładki na ubikację lub nocniczka oraz stopni ułatwiających korzystanie z umywalki.

 

noclegi Zakopane, pensjonat Poronin, noclegi Białka, wakacje w górach z dziećmi, urlop w górach Zakopane, wczasy w górach Małe Ciche, noclegi Murzasichle

www.willa.hamry.pl | wakacje w górach z dziećmi