Wakacje w górach – Poronin k. Zakopanego

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi by wakacje w górach spędziły w Willi Hamry w Poroninie, koło Zakopanego

Planując wakacje z dziećmi trzeba w sposób szczególny wybrać miejsce zakwaterowania. Tak, by po wakacjach dzieci były radosne, a rodzice wypoczęci. By tak było należy zapewnić dzieciom niezbędne rozrywki, by rodzice mogli przez chwilę odetchnąć. Zachęcamy, by spędzić u nas wakacje w górach Zakopane oferuje wiele rozrywek dla młodszych i starszych Turystów.

wakacje w górach zakopaneSpecjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy coś wyjątkowego :)  ! – wypożyczalnia rowerów 

 Dla aktywnych rodzin z małymi dziećmi przewidzieliśmy możliwość wypożyczenia nosidełka turystycznego dla dzieci o wadze do ok 18 kg. Dzięki temu będziecie Państwo mogli wyruszyć z dziećmi na górskie szlaki poza rejonem dolin co niewątpliwie uatrakcyjni Państwa pobyt, a w pamięci pozostaną niezapomniane widoki. Wczasy w górach – Zakopane, piesze wędrówki to właśnie jest istotą pobytu w Tatrach.

Co możemy zaoferować dzieciom w Willi Hamry?
Oryginalny, drewniany, własnoręcznie zaprojektowany i wykonany plac zabaw. Piaskownica z zabawkami, huśtawki, zjeżdżalnia, mostek, drabinka – raj dla naszych Małych Gości. Jest miejsce, by pokopać w piłkę lub pobawić się w berka.
A na chłodniejsze, deszczowe dni – kredki i blok, dla starszych dzieci gry planszowe. A kiedy Maluchy już naprawdę będą się nudzić z pomocą przyjdą bajki na dziecięcych kanałach telewizji „nc+” oraz na DVD. Przyłączamy się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i udostępniamy książeczki z bajkami dla Najmłodszych.
Niewątpliwą atrakcją na ciepłe letnie wieczory będzie dla dzieci ognisko. Trzaskający ogień, kiełbaski i jabłka pieczone na patyku, możliwość wrzucenia drewna do ognia to zarówno dla tych najmniejszych Gości, jak i tych starszych duże przeżycie.

Aby ułatwić rodzicom pobyt z najmłodszymi dziećmi przygotowaliśmy kilka bezpłatnych akcesoriów poprawiających komfort opieki nad dzieckiem poza własnym domem. Łóżeczka niemowlęce z kolorową pościelą, przewijaki, krzesełko do karmienia oraz wanienki z pewnością przydadzą się rodzicom niemowlaków. W trosce o delikatną skórę dzieci ich pościel może być wyprana w proszku dla niemowląt JELP – prosimy o zgłoszenie tego przed przyjazdem.
Postanowiliśmy troszkę starszym dzieciom, które przecież są już „duzie” i wszystko chcą robić „siame”, odrobinę pomóc w byciu samodzielnym. Dlatego w łazience mogą znaleźć się przedmioty, które im w tym pomogą – nocniczek, nakładka na toaletę czy podnóżki o dwóch wysokościach.

A gdy dzieci będą szaleć na placu zabaw, z zapałem kolorować czy oglądać bajkę rodzice otrzymają tę bezcenną chwilę spokoju. Właśnie tę, dla której warto do nas przyjechać.

 

Zapraszamy do zapoznania się z: OFERTA WAKACYJNA DLA RODZIN Z DZIEĆMI


wakacje w górach, wczasy w górach, wakacje zakopane, wczasy zakopane, urlop zakopane urlop w górach, noclegi Bukowina, pensjonat Zakopane, willa Białka noclegi

www.willa.hamry.pl | wakacje w górach