Sylwester w Zakopanem, sylwester w górach.
Oferta na rok 2018/2019.

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Sylwestra na Podhalu – 10 powodów dla których warto do nas przyjechać.

sylwester w zakopanem  Szaleństwo sylwestrowej nocy ogarnia niemal każdego. Sylwestrowe kreacje, brokat we włosach, szampan, fajerwerki – to pierwsze skojarzenia jakie nasuwają się w związku z nocą 31 grudnia.

Dla tych, dla których zima kojarzy się z wypadem na narty, mnóstwem śniegu na stokach oraz czerwonymi od mrozu policzkami, Sylwester w Zakopanem to wybór oczywisty.

Willa Hamry zlokalizowana jest w Poroninie koło Zakopanego, w tej części miejscowości, która graniczy z Murzasichlem, Małem Cichem oraz Stasikówką. Naszym zdaniem jest to jedna z lepszych lokalizacji, z przynajmniej 10 powodów:

 • Po pierwsze ! Aby dojechać do Poronina można z Zakopianki skręcić w lewo już w Białym Dunajcu, tuż przed wiaduktem (w ulicę Piłsudskiego). Z tego miejsca do Willi Hamry jest jeszcze 10 minut drogi, a do Zakopanego (biorąc pod uwagę korki w sezonie zimowym ) jeszcze 2 godziny.
 • Po drugie ! Z Willi Hamry jest ok 500 metrów do rozjazdu na Małe Ciche
  , a stąd już tylko 4 km na stok.
 • Po trzecie ! W odległości 600 metrów od Willi Hamry znajduje się skrzyżowanie sylwester w zakopanem  z drogą prowadzącą do Bukowiny Tatrzańskiej (4 km), a stąd do Białki Tatrzańskiej , Jurgowa , Czarnej Góry , … W Bukowinie i w Białce Tatrzańskiej znajują się nie tylko znakomicie przygotowane stoki narciarskie, ale także baseny termalne – Terma Bukovina i Terma Bania . Rezerwując bilet na Termę Bania u nas otrzymujecie Państwo rabat 5% .
 • Po czwarte ! Ok 2 km od nas znajduje się stacja narciarska Murzasichle .
 • Po piąte ! Do Zakopanego można dojechać w ok 20 min. omijając zakorkowaną zakopiankę i ciesząc oczy widokami zimowych górskich pejzaży.
 • Po szóste ! Dla narciarzy i snowboardzistów w Willi Hamry przygotowane zostało specjalne pomieszczenie do przechowywania i suszenia sprzętu – suszarki do butów, wieszaki na narty i stojaki na deski .
 • Po siódme ! Willa Hamry znajduje się w odległości ok. 200 metrów od drogi prowadzącej z Poronina do Murzasichla, w bocznej uliczce. Zapewnia to ciszę, spokój oraz izolację od odgłosów ulicy . Sąsiadujemy z trzema jednorodzinnymi domami, od strony południowej graniczymy z rozległą łąką i lasem. Pięknej panoramy Tatr od Kasprowego Wierchu na zachód nie ograniczają więc inne potężne pensjonaty znajdujące się dalej od nas.
 • Po ósme ! Zakopane w sezonie zimowym szczyci się wielokrotnie przekroczonymi normami dopuszczalnego zanieczyszczenia powietrza oraz hałasu. Do tego ścisk na parkingach, ulicach, restauracjach. A tego wszystkiego unikniecie Państwo zatrzymując się u nas, zwłaszcza, że w okolicznych miejscowościach znajduje się wiele dobrych regionalnych restauracji.  sylwester w górach
 • Po dziewiąte ! Zorganizujemy dla Państwa kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbaski, a po powrocie do domu wieczór umili góralska kapela.
 • Po dziesiąte ! Dajemy Państwu możliwość spędzenia Sylwestra na kilka sposobów. Można spędzić noc w Zakopanem, spacerując po Krupówkach lub, po wcześniejszej rezerwacji miejsca, w jednej z zakopiańskich restauracji. Alternatywą jest bal na dużej sali z kapelą. Osobom chcącym odpocząć od sylwestrowego corocznego zamieszania proponujemy po prostu spędzenie tego wieczoru w naszej sali kominkowej według Państwa własnego pomysłu na tę noc – ogień w kominku, dobry film, drink, szampan …Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na SYLWESTER W ZAKOPANEM 2018/2019

Pakiet sylwestrowy zawiera:

 • noclegi ze śniadaniami,
 • kulig z ogniskiem,
 • wieczorek z kapelą góralską,
 • butelka szampana w każdym pokoju

noc sylwestowa płatna dodatkowo w zależności od wybranej opcji:

 • kameralny sylwester przy kominku,
 • bal sylwestrowy na dużej sali

Atrakcje nocy sylwestrowej podlegają dodatkowej opłacie. Cena różni się w zależności od wyboru opcji.  Rezerwacje przyjmowane są na terminy wskazane przez Państwa, jednak nie krótsze niż pięć noclegów.

 

 

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy – prosimy o kontakt  mailowy  lub telefoniczny: +48 601 150 060.

Zapraszamy również na nasz  Facebook FanPagesylwester w Zakopanem, sylwester w górach, sylwester Poronin, sylwester w Białce noclegi, Małe Ciche Sylwester noclegi

www.willa.hamry.pl | sylwester w Zakopanem