Noclegi z wyżywieniem Zakopane, Poronin – pobyt na Podhalu

 Dla osób preferujących noclegi z wyżywieniem Willa Hamry stworzyła specjalna ofertę świąteczną, gdzie w czasie Świąt Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia pobyty mogą obejmować także obiadokolacje. Częściowe wyżywienie w postaci samych śniadań oferujemy także podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych.

noclegi z wyzywieniem zakopane

Niestety  znakiem współczesnych czasów są coraz powszechniejsze alergie pokarmowe, które sprawiają, że wiele osób odżywia się według ściśle określonych diet eliminacyjnych. Takie osoby zazwyczaj preferują przygotowywanie posiłków we własnym zakresie, a nie korzystanie z posiłków serwowanych przez różnego rodzaju obiekty noclegowe. Często także mamy czy ojcowie wolą dla swoich dzieci przygotować posiłek własnoręcznie, gdyż znając upodobania żywieniowe swoich dzieci mają poczucie, że przygotowują dla nich najlepsze możliwe jedzenie. Dla takich właśnie osób przygotowaliśmy w pełni wyposażoną i w pełni dostępną kuchnię wraz z jadalnią. Kuchnia jest oczywiście dostępna przez całą dobę, a więc daje możliwość przygotowania posiłku również późnym wieczorem. Do dyspozycji osób wypoczywających w Willi Hamry oddajemy: płytę noclegi Murzasichle grzewczą, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ciśnieniowy ekspres do kawy, jak również wszelkie niezbędne naczynia i przybory kuchenne. noclegi z wyżywieniem ZakopaneKuchnia zaopatrywana jest też w podstawowe składniki takie jak herbata, kawa, cukier, przyprawy. W jadalni są drewniane stoły oraz drewniane ławy z narzutami ze skór baranich co sprawia, że siedzi się bardzo wygodnie. Jadalnia połączona jest bezpośredni z salą kominkową.

W okresach kiedy posiłki są przygotowane dla Państwa, zapewniamy również fachową obsługę, która zadba o to by niczego nie brakowało i żeby czuli się Państwo wyjątkowo.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą WIELKANOC W GÓRACH oraz ofertą BOŻE NARODZENIE W GÓRACH.

 

Willa Hamry oferuje noclegi z wyżywieniem Zakopane, noclegi z wyżywieniem Poronin, noclegi bez wyżywienia Zakopane, noclegi bez wyżywienia Poronin

www.willa.hamry.pl | noclegi z wyżywieniem Zakopane