LAST MINUTE Zakopane, Poronin – Oferty specjalne z ostatniej chwili !!!

 

Szczegóły pod nr tel: 601 150 060 lub mailowo: willa[at]hamry.pl 


Last minute Zakopane czyli gorące oferty, które nie pojawiają się często.

Zapraszamy do śledzenia tej zakładki ponieważ często dzieje się tak, że mamy ostatni wolny pokój np. na majówkę, wakacje w górach czy też ferie zimowe. Oferta specjalna cechuje się tym, że jest wyjątkowa głównie pod względem ceny, czasami rabat sięga nawet 50%. Nie zapominajmy jednak, że rozchwytywane okresy takie jak Boże Narodzenie w górach czy Sylwester w górach często wyprzedają się już w pierwszej połowie roku i tu raczej nie można liczyć na Last Minute chyba, że lubimy ryzyko :)

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładek tematycznych czyli Majówka w górach , Boże Ciało długi weekend , ferie zimowe w górach , wakacje w górach , Sylwester w Zakopanem , Wielkanoc w górach . Nasze oferty, które się tam pojawiają są również atrakcyjne, a przede wszystkim konkurencyjne. Proszę pamiętać, że u nas w gratisie zawsze otrzymujecie profesjonalną obsługę oraz wspaniałe wspomnienia.


 

last minute Zakopane, last minute Poronin, last minute polskie góry, last minute Tatry – najlepsze oferty na pobyt w górach, wakacje w górach, wczasy Zakopane.

www.willa.hamry.pl | last minute Zakopane