Fotografia ślubna Zakopane, Nowy Targ, Kraków – plener ślubny w górach.

Fotograf ślubny Damian Adamiec

Przy współpracy z fotografemfotografia ślubna zakopane ślubnym Damianem Adamcem możemy zaoferować   Młodym Parom niepowtarzalną ofertę ślubną. Rezerwując usługi fotografii ślubnej możecie Państwo otrzymać rabat na nocleg w Poroninie k. Zakopanego w Willi Hamry. Przy rezerwacji pakietów reportażu EXTRA i pleneru EXTRA w górach pobyt w Willi Hamry będzie całkowicie darmowy*. Willa Hamry jest w bardzo dobrej lokalizacji umożliwiającej wyjazd na najbardziej malownicze plenery Podhala.

Mieliśmy okazję gościć pary, które postanowiły skorzystać z uroku Willi i została wykonana dla nich zabawna fotograficzna sesja narzeczeńska w naszej sali kominkowej.

Istnieje możliwość wynajmu całej willi w celu zakwaterowania gości weselnych*. Jeśli plener ślubny w górachplanujecie Państwo jedynie skromne przyjęcie weselne dla max. 26 osób to istnieje możliwość organizacji go właśnie u nas. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się oprawą weselną. Wspaniałe góralskie menu weselne od sprawdzonej firmy cateringowej, kapela góralska czy też DJ serwujący dawkę najlepszej muzyki sprawią, że przeżyjecie najwspanialsze chwile w swoim życiu.

Na plener ślubny w górach umówicie się Państwo z fotografem na dowolnie wybrany dzień tak by móc być wypoczętym i gotowym na szaloną sesję fotograficzną.

 

fotografia-slubna-krakow

 

*nie dotyczy okresu wakacyjnego, świątecznego, sylwestrowego oraz ferii zimowych.

NOCLEGI ZAKOPANE, fotografia ślubna zakopane, POKOJE MAŁE CICHE, PENSJONAT ZAKOPANE, NOCLEGI BUKOWINA, WCZASY W GÓRACH NOCLEGI, WAKACJE BUKOWINA, WCZASY PORONIN, URLOP LETNI ZAKOPANE NOCLEGI

WWW.WILLA.HAMRY.PL | fotografia ślubna zakopane