Ferie zimowe w górach – tylko u nas niezapomniane wspomnienia !

 

Serdecznie zapraszamy na ferie zimowe w górach w Poroninie, koło Zakopanego

Kiedy na dworze robi się zimno, spadnie pierwszy śnieg, a z szaf wyciągamy zimowe kurtki, czapki i szale nasze myśli biegną w góry, wprost do serca Tatr – do Zakopanego . Każdy marzy o zimowym urlopie i beztrosce zimowego szaleństwa na podhalańskich stokach. Zakopane i jego okolice to wspaniałe miejsce na zimowy wypoczynek .

Ferie zimowe dla rodzin z dziećmi w Willi Hamry!!!

ferie zimowe w górach  w Zakopanem Na miłośników zimowego szaleństwa czekają rewelacyjnie przygotowane stoki narciarskie w miejscowościach: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra, Małe Ciche oraz w Zakopanem – Nosal, Harenda, Kasprowy Wierch, Polana Szymoszkowa i inne. Na każdym kroku znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego , gdzie bez trudu można skompletować pełen zestaw niezbędny, by bezpiecznie wyruszyć na stok. Dla żądnych mocniejszych wrażeń funkcjonują także wypożyczalnie skuterów śnieżnych oraz quadów . Amatorzy wodnego szaleństwa w ciepłych basenach termalnych mają do wyboru Aquapark Zakopane, Termy w Szaflarach, Termę Bukovina oraz Termę Bania w Białce Tatrzańskiej .

Willa Hamry to niewielki rodzinny pensjonat położony w cichym zakątku Poronina, przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, a jednocześnie w odległości zaledwie kilkuset metrów od rozjazdu na Małe Ciche, Bukowinę i Białkę Tatrzańską . Niewątpliwą zaletą jest też możliwość dojazdu do Zakopanego przez Toporową Cyrhlę, co pozwoli uniknąć zakorkowanej zakopianki.

ferie-zimowe-zakopane Nie organizujemy kolonii, zimowisk, ani pobytów dla dużych grup. Willa Hamry to idealny wybór dla rodzin oraz mniejszych i nieco większych grup znajomych. Rodziny z małymi dziećmi z pewnością docenią dużą ilość udogodnień dla Maluszków, można u nas nawet wypożyczyć sanki. W naszej willi przygotowaliśmy dla Gości uprawiających zimowe sporty specjalne pomieszczenie do przechowywania oraz suszenia sprzętu narciarskiego (suszarki do butów snowboardowych i narciarskich, stojaki na deski snowboardowe oraz wieszaki na narty) .

Wieczorem kominek, grzane wino, dobry film oglądany na dużym telewizorze z nagłośnieniem kina domowego to tylko jedna z propozycji dla Państwa. Dla bardziej wymagających i przygotowanych na mroźne popołudnia Gości organizujemy, kuligi, przejażdżki na skuterach śnieżnych, wieczory z kapelą góralską , możemy też umówić Państwa z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Naszym gościom oferujemy zniżkowe kupony na Termy Białka.

 

Zapraszamy wszystkich na pobyt zimowy w Willi Hamry


 W celu ułatwienia zaplanowania zimowego pobytu w górach podajemy Państwu terminy ferii zimowych na rok 2019.

Terminy ferii zimowych 2019 - podział na województwa:

 

14 stycznia - 27 stycznia

kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świętokrzyskie
wielkopolskie

21 stycznia - 3 lutego

podlaskie
warmińsko-mazurskie

28 stycznia - 10 lutego

dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie

11 lutego - 24 lutego

lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie


Zapraszamy na ferie zimowe w górach, ferie w Zakopanem, ferie w Poroninie, ferie zimowe w Tatrach, urlop zimowy w górach, zimowiska Zakopane, noclegi Poronin, ferie zimowe małe ciche, ferie zimowe bukowina, ferie zimowe jurgów

www.willa.hamry.pl | ferie zimowe w górach w Zakopanem