Długi weekend w górach

Zakopane noclegi tanio – Tak przeważnie szukamy noclegu w górach. Czy tanio znaczy dobrze? Odpowiedz na to pytanie zostawiamy Państwu. Jeśli wybieracie się Państwo na długi weekend w górach to zapraszamy do Willi Hamry w Poroninie koło Zakopanego. U nas znajdziecie na pewno ciszę i spokój. Dodatkowo pobyt w komfortowych pokojach wyposażonych w TV z DVD, WiFi, darmowy parking i to wszystko w cenie, która zadowoli nawet najbardziej wymagających.

 

długi-weekend-w-górach-Zakopane

Większość ludzi wybierających się w góry na długi weekend Wybiera Zakopane. Najważniejsze to mieć sprawdzone  miejsce na noclegi. Oczywiście trzeba pamiętać, że tanio nie znaczy dobrze. Alternatywą do Centrum zatłoczonego i drogiego Zakopanego są oczywiście sąsiadujące miejscowości.

Poronin zawsze był i jest idealną bazą wypadową m.in. na najatrakcyjniejsze szlaki turystyczne. Poza tym, nasi goście docenią ciszę i spokój jaki panuje w naszej okolicy.

Willa Hamry z przyjemnością ugości Państwa nie tylko na wakacje czy ferie zimowe, ale również długi weekend majowy, Boże ciało oraz długi weekend listopadowy. Oprócz wspaniałej atmosfery oraz komfortowych pokoi zapewniamy noclegi w bardzo konkurencyjnych cenach. W zakładce „Opinie gości” znajdziecie Państwo potwierdzenie naszych obietnic.

 

 

 

Już teraz zapraszamy na majowy oraz czerwcowy długi weekend w górach. Minimalna długość pobytu to 3 noclegi. Przy dłuższych pobytach mogą Państwo liczyć na dodatkowy rabat !!!

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub tel: +48 601 150 060

 

 

WAKACJE ZAKOPANE, WCZASY ZAKOPANE, NOCLEGI BUKOWINA, PENSJONAT MAŁE CICHE, NOCLEGI BIAŁKA, URLOP LETNI W GÓRACH NOCLEGI

WWW.WILLA.HAMRY.PL | DŁUGI WEEKEND W GÓRACH Zakopane