Noclegi Poronin, Zakopane – WILLA HAMRY

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie cen dotyczących okresów, którymi jesteście Państwo zainteresowani. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości pobytu oraz ilości osób. Zawsze staramy się zaoferować naszym klientom cenę, która jest doskonałym kompromisem pomiędzy konkurencyjną ceną, a wysokim standardem naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się:

  • pokoje 3-osobowe z własną łazienką (z przeznaczeniem również dla 2 osób) 
  • pokoje 4-osobowe z własną łazienką
  • 6-osbowe studio rodzinne składające się z jednego pokoju 4-osobowego oraz jednego pokoju 2-osobowego, łazienki oraz toalety. Całość połączona jest korytarzem.
  • pokój 2-osobowy klasy ekonomicznej z łazienką na innym piętrze.

Aktualne oferty:

BOŻE NARODZENIE W GÓRACH 2018
SYLWESTER 2018/2019
FERIE ZIMOWE 2019 – Rodzinne ferie zimowe w górach
MAJÓWKA W GÓRACH 2018 – Przy rezerwacji pobytu na minimum 10 noclegów  – rabat 10% na cały pokój.
BOŻE CIAŁO 2018 – Przy rezerwacji pobytu na minimum 10 noclegów  – rabat 10% na cały pokój.
OFERTA WAKACYJNA 2018 – Rezerwując 2-tygodniowy pobyt w ofercie FIRST MINUTE (do końca czerwca) na wczasy letnie 2018 dla całej rodziny, otrzymujecie Państwo rabat 50% dla wszystkich dzieci niezależnie od ich wieku, oraz jedną dobę gratis.

 

Doba hotelowa w Willi Hamry rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 11:00. Wcześniejsze przybycie należy uzgodnić.

Pokój należy opuścić do godziny 11.00, natomiast na terenie obiektu można pozostać do godziny 14.00. W przypadku rezerwacji na jedną noc obowiązuje dopłata 20zł od osoby, a całość jest płatna przelewem.

Opłata klimatyczna wynosi 1,5zł od osoby na dobę i należy ją uiścić w dniu przyjazdu podczas rozliczenia za całość pobytu.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cennika. W przypadku wpłacenia zadatku lub innych opłat związanych z pobytem proszę pamiętać, że nie podlegają one zwrotowi. Pozostałą kwotę należy uregulować w dniu przyjazdu. Oferty promocyjne nie łączą się ze sobą.

ZNIŻKI:

  • dzieci, które nie skończyły 2 lat przyjmowane są bezpłatnie
  • dzieci w wieku od 2 do 5 lat – zniżka 50%
  • dzieci w wieku od 6 do 10 lat – zniżka 20%
  • osoby obchodzące urodziny w trakcie pobytu otrzymują rabat 50% na nocleg w dniu urodzin.
  • przy pobycie powyżej 10 dni - jeden nocleg GRATIS
  • 10% rabatu dla motocyklistów

O chęci skorzystania ze specjalnej oferty, aktualnej promocji lub zniżki należy poinformować podczas dokonywania rezerwacji. Podane ceny podczas dokonywania rezerwacji nie podlegają negocjacjom podczas rozliczania się !!! Rabaty nie obowiązują w okresie od 20 grudnia - 4 stycznia oraz w okresie wielkanocnym.

 

Grupy zorganizowane

Dla grup zorganizowanych, bądź osób odwiedzających nas po raz kolejny warunki ustalane są indywidualnie.

Oferty Last-Minute

Okresowo pojawiać się mogą również oferty Last Minute. Informacje o nich udostępniane będą na stronie w zakładce poświęconej ofertą LAST MINUTE

Lokal bez papierosa

Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów !!!


REGULAMIN POBYTU / POLITYKA PRYWATNOŚCI


Zapraszamy na noclegi Zakopane, noclegi Poronin, noclegi Bukowina, noclegi, Białka, Noclegi Małe Ciche, Noclegi Murzasichle, tanie noclegi – WILLA HAMRY

www.willa.hamry.pl | noclegi Zakopane, Poronin