Boże Ciało, długi weekend w Zakopanem

Serdecznie zapraszamy do Willi Hamry w Poroninie, koło Zakopanego

boże ciało długi weekend w zakopanemNiewątpliwie koniec czerwca jest już okresem kiedy pogoda zachęca do spacerów górskimi szlakami, wycieczek rowerowych, a przede wszystkim do oderwania się od zatłoczonego, głośnego miasta i do odpoczynku np. przy ognisku lub grillu. Na specjalne życzenie klientów do ogniska może przygrywać kapela góralska.

Zapewne jest wielu takich, którzy zechcą spędzić ten czas aktywnie. W naszej willi można wypożyczyć kijki do nordic walking, turystyczne nosidełko dla dziecka oraz rowery. Zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładek poświęconych szlakom górskim, gdzie znajdziecie mnóstwo cennych wskazówek i podpowiedzi. Jeśli nie ma tam informacji, które Państwa interesują to proszę się nie krępować i napisać do nas, a my postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na zadane nam pytanie.

Minimalny czas pobytu to 3dni. W przypadku rezerwacji na minimum 10 noclegów możecie Państwo liczyć na specjalny rabat w wysokości 10%.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub tel: 048 601 150 060

 boże ciało długi weekend w zakopanem

 

Boże Ciało długi weekend w Zakopanem, noclegi Poronin, pokoje Zakopane, nocleg w Zakopanem, kwatery Poronin, noclegi Zakopane, zapraszamy na długi weekend w górach

www.willa.hamry.pl | Boże Ciało długi weekend w Zakopanem