Jeśli wybiorą Państwo nocleg w Poroninie to wszystkie największe atrakcje na Podhalu są w pobliżu nas.

Poza imprezami plenerowymi znajdziecie tu Państwo wiele propozycji na aktywny wypoczynek oraz relaks w górach. W zakładce SZLAKI GÓRSKIE postaramy się umieścić wszystkie niezbędne informacje dotyczące szlaków, kolejek górskich, schronisk, Tatrzańskiego Parku Narodowego, natomiast w zakładce BASENY TERMALNE i STOKI NARCIARSKIE są najważniejsze informacje związane z godzinami otwarcia i innymi przydatnymi wskazówkami.

atrakcje na podhalu

 

Oczywiście nie są to jedyne atrakcje na Podhalu jakie mogą Państwo znaleźć odwiedzając Willę Hamry. Żeby dobrze spędzić czas w górach nie trzeba szukać noclegu w Zakopanem. Pensjonat w Poroninie jest bardzo dobrym wyborem dla tych którzy chcą trochę spokoju, dla których wakacje w górach czy ferie zimowe to relaks, a nie ciągły hałas i gwar Krupówek. Zachęcamy do śledzenia treści zawartych na naszej stronie gdyż stopniowo będziemy opisywać również inne ciekawe miejsca w Zakopanem, Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce itd. Jeśli macie Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

pensjonat Poronin, noclegi Bukowina, pensjonat Zakopane, noclegi Murzasichle, pensjonat Białka, urlop ZakopanE, Pensjonat w Poroninie, noclegi Poronin

www.willa.hamry.pl | NOCLEG W PORONINIE