Atrakcje dla dzieci w Zakopanem – to nie tylko Krupówki !!!

Parki linowe w Zakopanem i nie tylko.

 

„Złota Grań” PARK LINOWY Zakopane – Gubałówka Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

 

Zlokalizowany jest na szczycie Gubałówki, 60m od górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL w Zakopanem. Jest to jeden z największych parków linowych w Polsce. Do wyboru jest 6 tras o różnym stopniu zaawansowania oraz 600m zjazdu na tyrolkach. W ofercie Parku Linowego znajduje się także tor do Paintballa, tunel paintballowy oraz strzelnica.

 

„Gu-Gu” Park Linowy Zakopane.Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

 

Usytuowany jest w centrum Zakopanego, niedaleko skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. W ofercie posiada 20 oświetlonych przeszkód, których pokonanie zajmuje ok 1 godziny. Na terenie parku znajduje się polana ze strumykiem i stawem oraz bar. Dla gości Willi Hamry specjalny rabat !

 

„STARY BÓR” – PARK LINOWY PORONIN / MURZASICHLE Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

 

Park zbudowany został w 2010 roku. Przy projektowaniu oraz budowie uczestniczyli ludzie związani na co dzień z górami oraz mający bardzo duże doświadczenie przy budowie takich konstrukcji. Z myślą o  Klientach, przygotowane zostały na początek dwie trasy o różnym stopniu trudności, przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dla gości Willi Hamry specjalny rabat !

 

Oczywiście nie są to jedyne atrakcje na Podhalu jakie mogą Państwo znaleźć odwiedzając Willę Hamry. Zachęcamy do śledzenia treści zawartych na naszej stronie gdyż stopniowo będziemy opisywać również inne ciekawe miejsca w Zakopanem, Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce itd. Jeśli macie Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

noclegi Zakopane, wakacje Białka noclegi, atrakcje dla dzieci w Zakopanem, ferie zimowe Małe Ciche, noclegi Murzasichle

 www.willa.hamry.pl | atrakcje dla dzieci w Zakopanem