Wakacje w górach

Wczasy w górach z dziećmi ?  – Poronin, Zakopane, Bukowina

Willa Hamry – najlepsza baza wypadowa na urlop w górach

wczasy w górach zakopane

Dla wszystkich rodziców, którzy planują wakacje ze swoimi pociechami mamy dobrą wiadomość. Rezerwując 2tygodniowy pobyt w ofercie FIRST MINUTE (do końca kwietnia) na wczasy letnie 2018, otrzymujecie Państwo rabat 50% dla wszystkich dzieci niezależnie od ich wieku.

Nie zwlekajcie, zarezerwujcie swoje wakacje już teraz. Wakacyjny pobyt w górach ma tą zaletę, że pogoda nie ma znaczenia. Czy jest słońce, czy jest pochmurno, zawsze jest co robić. Można wybrać się na szlaki górskie, na baseny termalne, do parku linowego, na wycieczkę do zamku w Czorsztynie czy też na spływ Dunajcem.

 

Chętnie służymy swoją pomocą w
wczasy-w-gorach-zakopanetemacie dodatkowych rozrywek. Jeśli macie Państwo ochotę na spływ Dunajcem to pomożemy zorganizować Państwu tą wycieczkę, gdyż współpracujemy z firmami, które organizują właśnie takie wyprawy.

Nowością w naszej willi jest możliwość wypożyczenia nosidełka turystycznego dla najmłodszych oraz rowerów. Jeśli lubicie wycieczki rowerowe to nie trzeba zabierać ze sobą rowerów z domu. U nas możecie wypożyczyć sobie i swoim pociechom rowery na całą dobę i wybrać się gdziekolwiek tylko zechcecie, a to wszystko w bardzo promocyjnych cenach !!!

 

Wakacje w górach, urlop w górach z dziećmi, wczasy w górach Zakopane. Noclegi w górach na wakacje, noclegi Zakopane, wczasy z dziećmi.

www.willa.hamry.pl | wczasy w Zakopanem