Ferie zimowe w górach – tylko u nas niezapomniane wspomnienia !

 

Serdecznie zapraszamy na ferie zimowe w górach w Poroninie, koło Zakopanego

Kiedy na dworze robi się zimno, spadnie pierwszy śnieg, a z szaf wyciągamy zimowe kurtki, czapki i szale nasze myśli biegną w góry, wprost do serca Tatr – do Zakopanego . Każdy marzy o zimowym urlopie i beztrosce zimowego szaleństwa na podhalańskich stokach. Zakopane i jego okolice to wspaniałe miejsce na zimowy wypoczynek .

Ferie zimowe dla rodzin z dziećmi w Willi Hamry!!!

ferie zimowe w górach  w Zakopanem Na miłośników zimowego szaleństwa czekają rewelacyjnie przygotowane stoki narciarskie w miejscowościach: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra, Małe Ciche oraz w Zakopanem – Nosal, Harenda, Kasprowy Wierch, Polana Szymoszkowa i inne. Na każdym kroku znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego , gdzie bez trudu można skompletować pełen zestaw niezbędny, by bezpiecznie wyruszyć na stok. Dla żądnych mocniejszych wrażeń funkcjonują także wypożyczalnie skuterów śnieżnych oraz quadów . Amatorzy wodnego szaleństwa w ciepłych basenach termalnych mają do wyboru Aquapark Zakopane, Termy w Szaflarach, Termę Bukovina oraz Termę Bania w Białce Tatrzańskiej .

Willa Hamry to niewielki rodzinny pensjonat położony w cichym zakątku Poronina, przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, a jednocześnie w odległości zaledwie kilkuset metrów od rozjazdu na Małe Ciche, Bukowinę i Białkę Tatrzańską . Niewątpliwą zaletą jest też możliwość dojazdu do Zakopanego przez Toporową Cyrhlę, co pozwoli uniknąć zakorkowanej zakopianki.

ferie-zimowe-zakopane Nie organizujemy kolonii, zimowisk, ani pobytów dla dużych grup. Willa Hamry to idealny wybór dla rodzin oraz mniejszych i nieco większych grup znajomych. Rodziny z małymi dziećmi z pewnością docenią dużą ilość udogodnień dla Maluszków, można u nas nawet wypożyczyć sanki. W naszej willi przygotowaliśmy dla Gości uprawiających zimowe sporty specjalne pomieszczenie do przechowywania oraz suszenia sprzętu narciarskiego (suszarki do butów snowboardowych i narciarskich, stojaki na deski snowboardowe oraz wieszaki na narty) .

Wieczorem kominek, grzane wino, dobry film oglądany na dużym telewizorze z nagłośnieniem kina domowego to tylko jedna z propozycji dla Państwa. Dla bardziej wymagających i przygotowanych na mroźne popołudnia Gości organizujemy, kuligi, przejażdżki na skuterach śnieżnych, wieczory z kapelą góralską , możemy też umówić Państwa z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Naszym gościom oferujemy zniżkowe kupony na Termy Białka.

W zbliżające się ferie zimowe 2019 będzie można spędzić czas nie tylko na stoku. Dla dzieciaków, które będą chciały robić coś więcej lub gdy pogoda nie dopisze przygotowaliśmy wraz Akademią Pasji warsztaty gitarowe. Każdy turnus będzie mógł skorzystać z takiej możliwości ze specjalnym rabatem 50% :) czyli za 150zł. od osoby. Warsztaty będą trwały 3 dni i wszelkie materiały edukacyjne będą przygotowane przez nas, a na koniec każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia warsztatów :) Gitara nie jest wymagana, ponieważ będzie można ją wypożyczyć od wykładowcy w cenie 100zł (na cały okrez warsztatów). Rodziców zainteresowanych zapisaniem dzieci na takie warsztaty prosimy o kontakt mailowy. Warsztaty będą miały charakter rodzinnych spotkań, w których wszyscy mogą uczestniczyć. Opłata będzie pobrana tylko za uczestnika, który będzie czynnie uczestniczył w warsztatch czyli z gitarą w ręku :) Oczywiście jeśli rodzice również chcą spróbować przygody z gitarą to też jest taka możliwość :)


ferie zimowe zakopane warsztaty gitarowe

 
 

Zapraszamy wszystkich na pobyt zimowy w Willi Hamry


 W celu ułatwienia zaplanowania zimowego pobytu w górach podajemy Państwu terminy ferii zimowych na rok 2019.

Terminy ferii zimowych 2019 - podział na województwa:

 

14 stycznia - 27 stycznia

kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świętokrzyskie
wielkopolskie

21 stycznia - 3 lutego

podlaskie
warmińsko-mazurskie

28 stycznia - 10 lutego

dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie

11 lutego - 24 lutego

lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie* – dotyczy pobytów rodzinnych (rodzice + dzieci) na minimum 5 noclegów.

 

 


Zapraszamy na ferie zimowe w górach, ferie w Zakopanem, ferie w Poroninie, ferie zimowe w Tatrach, urlop zimowy w górach, zimowiska Zakopane, noclegi Poronin, ferie zimowe małe ciche, ferie zimowe bukowina, ferie zimowe jurgów

www.willa.hamry.pl | ferie zimowe w górach w Zakopanem