Boże Narodzenie w górach – Noclegi Poronin, Zakopane

 

Serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia do Willi Hamry w Poroninie, koło Zakopanego

boże narodzenie w górach w zakopanemBoże Narodzenie w górach to najpiękniejsze święta w roku. Od dzieciństwa kojarzą się nam z pewnego rodzaju magią, miłością, rodziną, ciepłem choinki oraz … mnóstwem pracy. Wszystko to, z wyjątkiem zmęczenia przygotowaniami świątecznymi, znajdziecie Państwo u nas.

Zapraszamy Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w pięknej willi z widokiem na Tatry – w Willi Hamry w Poroninie koło Zakopanego. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego, zaśnieżony pejzaż z Giewontem i Kasprowym Wierchem stwarzają niepowtarzalny zimowy krajobraz. W Willi Hamry dokładamy co roku starań, by Boże Narodzenie, choć spędzone z dala od rodziny, było dla naszych Gości niezapomniane i pełne podhalańskiego uroku. Dom wypełnia się zapachem świeżo ściętych choinek, a świąteczne dekoracje wprawiają wszystkich w bożonarodzeniową atmosferę. Dzieci same przygotowują choinkowe łańcuchy, a potem przyozdabiają świąteczne drzewko w aniołki, szyszki, cukierki i inne ozdoby.

W Wigilię Bożego Narodzenia świątecznie przystrojony stół zapełni się wigilijnymi regionalnymi daniami. Podniebienia naszych Gości zachwyci smak wyśmienitych potraw: barszcz z uszkami z nadzieniem grzybowym z Doliny Chochołowskiej, pieczony pstrąg, kapusta z grochem i grzybami oraz wiele słodkości i innych pyszności. Atmosfery dopełni trzaskający ogniem kominek, kolędy w góralskim wykonaniu oraz blask ogromnej ilości świec. Po kolacji można będzie wypocząć w salonie przy kominku, a przed północą udać się na prawdziwie góralską pasterkę w drewnianym kościółku w Murzasichlu.

W kolejne świąteczne dni zaprosimy Państwa na kulig z pochodniami. Rozpalone na polance ognisko pozwoli rozgrzać zmarznięte dłonie, a gorący grzaniec – zmarznięte gardła, zaś pieczona kiełbaska pokrzepi zmarznięte ciała. W domu czas uprzyjemni występ na żywo kapeli góralskiej.

Dla osób, które postanowiły pozostać z nami do nocy Sylwestrowej i chcących spalić trochę świątecznych kalorii mamy do zaoferowania wiele atrakcji takich jak np. pobyt na basenach termalnych. Rezerwując u nas bilety do Termy Białka, mogą Państwo liczyć na rabat oraz gwarancję wejścia poza kolejką.

 

BOŻE NARODZENIE W GÓRACH 2017 
 

Oferta Bożonarodzeniowa obejmuje pełne wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje.

 

Pakiet Boże Narodzenie 2017 obejmuje:

  • noclegi ze śniadaniami
  • obiadokolacje z deserem
  • uroczystą kolację wigilijną przy świecach
  • słodka płyta przez cały okres świąt
  • wieczorna zimna płyta w I i II dzień świąt
  • kulig z ogniskiem
  • kolędowanie z kapelą góralską
  • niezapomniane wspomnienia


Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 601 150 060.


 

Boże Narodzenie w górach, święta Bożego Narodzenia w Zakopanem, Boże Narodzenie Poronin, Święta Bożego Narodzenia w Poroninie, noclegi Zakopane, zapraszamy w góry.

www.willa.hamry.pl | Boże Narodzenie w górach